Kup bilet

PRZYGODA JEDYNA W SWOIM RODZAJU

FAQ

Jak zarezerwować zwiedzanie?

Na stronie głównej wystarczy wejść w zakładkę "rezerwacje" i wybrać wolny termin lub poprzez kontakt telefoniczny pod nr telefonu 733933713. 

Ile trwa zwiedzanie?

Zwiedzanie strefy niewidzialnej trwa około 60 minut. Doliczając ewentualne zwiedzanie w strefie widzialnej należy zarezerwować sobie do 1,5 godziny.

Mam zwiedzanie umówione na godzinę 15. O której powinienem przyjść?

Musisz przyjść 15 minut wcześniej (14:45). Jest to czas na wprowadzenie, wytłumaczenie reguł, pozostawienie rzeczy osobistych w szafce depozytowej.

Jak do was trafić?

Zalecamy wejść na stronę główną, w zakładkę "kontakt" i zobaczyć zdjęcie poglądowe kamienicy, w której znajduje się BLACK WORLD. Podany jest też aktualny adres i numer kontaktowy.

Czy mogę wejść sam?

Niestety, nie jest to możliwe. Zwiedzanie odbywa się tylko z Przewodnikiem.

Jakie języki są dostępne w BLACK WORLD?

Po wcześniejszej rezerwacji prowadzimy głównie grupy anglojęzyczne, ale postaramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych zagranicznych gości. Prosimy o kontakt w celu ustalenia języka zwiedzania.

Czy można przyjść zwiedzać bez wcześniejszej rezerwacji?

Można, ale wiąże się to z ryzykiem, że w grupach nie będzie wolnych miejsc i trzeba będzie długo czekać lub też zarezerwować wejście na inny dzień. Dlatego radzimy rezerwować wejście wcześniej on-line lub telefonicznie.

W jakiej walucie można płacić? 

W złotówkach i euro – zawsze jesteśmy przygotowani na przyjęcie obcokrajowców, jednak reszta zostanie wydana w PLN!

Jak mogę zapłacić?

Możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą lub przelewem.

Czy sprzedajecie karty upominkowe i vouchery?

Oczywiście! Jeśli chcesz sprawić komuś prezent i wręczyć voucher BILET NA PREZENT- na wejście do BLACK WORLD, jest to jak najbardziej możliwe! Obdarowany otrzymuje specjalne zaproszenie wymienne na bilety w kasie BLACK WORLD. (zajrzyj do zakładki ,,kup bilet”) lub skontaktuj się mailowo lub telefonicznie.

Jak powinienem się ubrać? 

Jak najwygodniej. Z uwagi na to, że zwiedzanie odbywa się w ciemności, załóż ubranie nie krępujące ruchów. Zachęcamy do założenia butów na niskim obcasie.

Czy dzieci mogą uczestniczyć w zwiedzaniu? 

Minimalny wiek zwiedzających to 9 lat, dopuszczamy jednak dzieci trochę młodsze jedynie pod opieką rodziców. Ze względu na duże emocje towarzyszące zapraszamy osoby, które ukończyły 9 rok życia.

Mam jeszcze pytania. Co mam zrobić? 

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób - szczegóły w sekcji "Kontakt".

Rezerwuj Skip to content