Kup bilet

Niewidzialna wystawa dla dzieci Łódź

  Dziecięce zmysły kształtują się przez wiele lat, warto zatem pokazać im możliwości, jakie w nich drzemią. Nie jest to łatwe, bowiem od młodych lat atakowani jesteśmy różnorodnymi bodźcami, w tym świetlnymi w postaci telefonów czy telewizji. Odcięcie zmysłu wzroku pozwala na zagłębienie się w swój słuch, węch czy dotyk – dlatego też nasza niewidzialna wystawa dla dzieci w Łodzi to doskonały sposób na rodzinne spędzenie czasu, ale też i doskonała lekcja dla zmysłów.  
  Podczas zwiedzania niewidzialnej wystawy w całkowitej ciemności maluchy będą mogły poznać świat oczami osób zmagających się z dysfunkcją narządu wzroku. To nie tylko lekcja szacunku i zrozumienia, ale też możliwość poznania swojego ciała i zmysłów, a tym samym zdobycie cennego doświadczenia, które zaowocuje w przyszłości.  

Wyjątkowe zajęcia dla dzieci w Łodzi

  Black World to nie tylko wystawa, to również warsztaty i zajęcia dla dzieci, podczas których będą mogły odciąć się od przebodźcowanego świata i poznać swoje inne możliwości. Poznać świat za pomocą zmysłu dotyku, usłyszeć to, co do tej pory ginęło w szumie mediów i poczuć zapachy bardziej intensywnie.
  Podczas warsztatów prowadzonych przez osoby niewidome dzieci będą miały okazję rozwinąć swoje zmysły i przezwyciężyć swój strach, z którym zmagają się na co dzień. To doskonała okazja by wspomóc rozwój maluchów i pokazać im, jak ciekawe i silne są również ich pozostałe zmysły.  

Zapraszamy na zajęcia dla dzieci w Łodzi

Na nasze wyjątkowe zajęcia dla dzieci w Łodzi zapraszamy wszystkie maluchy, aby dzieci mogły zrozumieć jak funkcjonują osoby zmagające się z dysfunkcją narządu wzroku i z jakimi trudnościami muszą mierzyć się każdego dnia – warsztaty przeprowadzone pod okiem osób niewidomych to doskonała lekcja:

Zajęcia, w którym biorą udział dzieci doskonale obrazują życie osób zmagających się z dysfunkcją wzroku uświadamiając maluchom, że choć mierzą się z innymi problemami, wciąż są to osoby pełne pasji, radości, pracujące obok nas.
 Nasze zajęcia to również doskonały sposób dla przyjaciół osób niewidomych – ich bliskich, rodzeństwo czy dalszych członków rodziny – aby mogli zrozumieć, jak wygląda świat osób niewidomych. Z pewnością będzie to lekcja, która pomoże we wzajemnym zrozumieniu oraz komunikacji i będzie początkiem wymiany doświadczeń, w której obie strony mogą się od siebie wzajemnie uczyć.  

Wystawa dla dzieci, którą musisz odwiedzić!

Na naszą niewidzialną wystawę, jak i na zajęcia zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak i zorganizowane wycieczki. Jeśli prowadzisz grupę przedszkolną lub szkolną zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością pokażemy twoim podopiecznym świat z nieco innej perspektywy, dzięki któremu rozbudzą swoje zmysły i zajrzą w głąb siebie. Nasza niewidzialna wystawa, jak i zajęcia dla dzieci w Łodzi to obowiązkowy punkt na mapie Łodzi! Skontaktuj się z nami już dzisiaj.

Rezerwuj Skip to content