Kup bilet

Niezwykłe warsztaty dla dorosłych – Łódź

Chcesz odkryć świat na nowo? Zapraszamy do Black World na specjalne warsztaty dla dorosłych w Łodzi. Dzięki nam poznasz na nowo swoje zmysły, a także nauczysz się patrzeć na świat z innej perspektywy. Specjalne zajęcia sensoryczne pomogą ci w odkryciu swoich pragnień i zmysłów, dzięki którym przezwyciężysz wszystkie przeciwności. 
Warsztaty dla dorosłych w Black World to możliwość poznania świata zupełnie na nowo. To tu, w całkowitej ciemności nauczysz się korzystać z innych zmysłów, jak węch, słuch, dotyk czy smak. Odkryjesz, że świat może wyglądać inaczej, a twoje ciało i umysł mają do zaoferowania znacznie więcej!  

Stwórz swoje dzieło sztuki podczas warsztatów dla dorosłych w Łodzi

W Black World oferujemy coś więcej niż tylko wyłączenie zmysłu wzroku. U nas pozwalamy ci na wyzwolenie innych zmysłów, dzięki którym możesz stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Warsztaty dla dorosłych w Black World to bowiem także lekcje artystyczne pod okiem naszych czujnych niewidomych opiekunów. 
Razem z nimi za pomocą innych zmysłów możesz stworzyć obraz, rzeźbę lub inne dzieło sztuki, które będzie efektem pracy twoich pozostałych zmysłów. To świetna lekcja, dzięki której będziesz mógł poznawać siebie na nowo i wyznaczać nowe cele.  

Warsztaty dla dorosłych – poznaj świat okiem niewidomych

Nasze niezwykłe warsztaty dla dorosłych kierujemy do wszystkich, by zrozumieć jak funkcjonują osoby niewidome i zrozumieć, z jakimi trudnościami mierzą się w codziennym życiu. Zapraszamy również przyjaciół i opiekunów osób mierzących się z dysfunkcją zmysłu wzroku, którzy chcą okazać wsparcie swoim najbliższym na jeszcze większym poziomie. Dzięki warsztatom prowadzonym przez osoby niewidome będzie wam łatwiej zrozumieć świat osób niewidomych i poznać ich perspektywę. Zrozumienie, z jakimi problemami mierzą się na co dzień pomoże w budowaniu relacji i przede wszystkim w komunikacji.
Odcięcie zmysłu wzroku to również doskonała okazja by poznać swoje wewnętrzne pragnienia, poznać swoje ciało i pozostałe zmysły, które nagle stają się bardziej wyczulone i delikatne. Warsztaty pod okiem osób niewidomych to szansa na to, aby poznać swoje głęboko skryte talenty i odblokować swoje ograniczenia. 
Zapraszamy na nasze niezwykłe warsztaty w Black World – czas rozbudzić uśpione zmysły i poznać swoje możliwości. Gwarantujemy, że po spotkaniu u nas spojrzycie na świat i na siebie z nieco innej perspektywy. Warsztaty w Black World to możliwość zajrzenia w głąb siebie i pokochania siebie i swoich możliwości na nowo.   

Rezerwuj Skip to content