Kup bilet

Szkolenia z motywacji - autoprezentacja - Łódź


elegancko ubrany niewidomy mężczyzna

Kursy dla niewidomych i niedowidzących. Szkolenia z motywacji - Łódź

Motywacja to podstawowa siła napędowa naszego codziennego działania. W przypadku osób niewidomych i niedowidzących, motywacja może ulec zachwianiu na skutek codziennych trudności i barier życiowych. W naszej ofercie kursów znajdują się szkolenia z motywacji, które kierujemy do wszystkich osób z Łodzi - zarówno cierpiących na dysfunkcję wzroku jak i ich bliskich i opiekunów. Z powodzeniem uczymy ich teorii i praktyki motywacji, wykształcając najlepsze wzorce behawioralne. Uczymy zasad współpracy i interakcji z innymi osobami oraz podstaw psychologii motywacji. 

Celem naszego szkolenia jest uruchomienie mechanizmów motywacji wewnętrznej oraz umiejętność poszukiwania źródeł motywacji zewnętrznej. Uczymy wpływu własnego zachowania na życie oraz prawidłowych nawyków myślowych, opartych na systemach motywacji. Nasze kursy prowadzi doświadczona kadra ekspertów w dziedzinie wsparcia i psychologii osób z dysfunkcjami wzroku. Gwarantują kompleksowe podejście oraz pełne wsparcie w wypracowywaniu nowych form motywacji. 

Szkolenia - autoprezentacja

Nasza oferta obejmuje także szkolenia z autoprezentacji, podstawowej umiejętności mającej największy wpływ na nawiązywanie i przebieg interakcji społecznych w naszym codziennym życiu. Autoprezentacja ma szczególne znaczenie w przypadku niewidomych i niedowidzących, wypełniając lukę w ich świadomości własnego wyglądu oraz wpływu, jaki wywierają w ten sposób na swoje otoczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń z motywacji i autoprezentacji, które kierujemy do odbiorców z Łodzi i okolic. Chętnie pomożemy wszystkim osobom zgłaszającym się do naszej placówki w poprawie ich standardu życiowego oraz nabyciu nowych kompetencji. Nasza oferta szkoleń dla osób niewidomych i niedowidzących została stworzona przez ekspertów z zakresu tyflopedagogiki i psychologii. Udział w nich gwarantuje nabycie nowych umiejętności, wraz z którymi zmieni się nie tylko świadomość własnej prezencji, ale równie przebieg większości interakcji towarzyskich nawiązywanych każdego dnia.  

Nasz darkroom znajduje się w Łodzi - sprawdź również nasze pozostałe szkolenia dla niewidomych - oferujemy między innymi naukę brajla.

Rezerwuj Skip to content