Kup bilet

Szkolenia kreowania wizerunku - Łódź


Osoby z dysfunkcją wzroku nie muszą być wykluczone z udziału w życiu zawodowym i społecznym, a tym bardziej towarzyskim. Doskonale o tym wiemy, dlatego udostępniamy ofertę szkoleń dedykowanych dla osób niewidomych i niedowidzących, w czasie których uczymy ich kreowania własnego wizerunku, w tym dobierania ubioru oraz technik wykonywania makijażu. Jest to doskonałe rozwiązania dla osób nastawionych na nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów interpersonalnych w swoim życiu codziennym. 

Naszych kursantów uczymy podstawy kreowania własnego wizerunku. Uczymy zastosowania kosmetyków do makijażu oraz technik ich prawidłowej aplikacji i łączenia. Osobom niedowidzącym pomagamy w rozpoznawaniu tonacji kolorystycznych dopasowanych do twarzy i analizy kolorystycznej. Uczymy jak kształty, barwy, faktury wpływają na nasz codzienny wygląd oraz jakie mogą wzbudzać reakcje u naszych rozmówców. Skupiamy się także na dodatkach oraz łączeniu odzieży z makijażem i biżuterią. 

Nasza oferta w Łodzi. Szkolenia z kreowania wizerunku dla osób niewidomych

Nauka technik kreowania wizerunku dla osób z dysfunkcją wzroku to oferta skierowana do wszystkich, którzy pragną zwiększyć swoje kompetencje społeczne i towarzyskie. W trakcie kursu uczymy także podstaw komunikacji za pomocą własnego wyglądu i związanych z tym psychologicznych aspektów. W nauce makijażu korzystamy z kosmetyków bezpiecznych i przeznaczonych dla osób z dysfunkcją wzroku. Wszystko w trosce o poprawę sytuacji życiowej i jakości relacji interpersonalnych naszych kursantów. 

Szkolenia z kreowania własnego wizerunku realizujemy w Łodzi, gdzie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby. Jesteśmy otwarci na kontakt z osobami z dysfunkcją wzroku, jak równie ich bliskimi, rodzinami i opiekunami. Nasi pracownicy tworzą doświadczoną kadrę, gotową nieść pomoc w przypadku każdej osoby zgłaszającej się do naszej placówki. Gwarantujemy, że po ukończeniu szkolenia troska o własny wygląd stanie się nie tylko nowym obowiązkiem, ale pasjonującym zajęciem i istotnym elementem codziennej rutyny, przeciwdziałającym wykluczeniu społecznemu i towarzyskiemu.
Nasz darkroom znajduje się w Łodzi - oferujemy również  szkolenia z motywacji oraz szkolenia orientacji w przestrzeni.

Rezerwuj Skip to content