Kup bilet

Szkolenie orientacji w przestrzeni - Łódź

Zdolność do szybkiego orientowania się w przestrzeni to podstawowa umiejętność, którą powinny posiąść osoby niewidome i niedowidzące, szczególnie jeśli do dysfunkcji narządu wzroku doszło w wieku dorosłym. Naszych podopiecznych uczymy najważniejszych umiejętności pozwalających na prowadzenie samodzielnego życia. Uczymy orientacji w schemacie własnego ciała, bezpiecznych sposobów eksplorowania przestrzeni, rozróżniania i lokalizowania dźwięków. 

Uczymy jak poruszać się w otoczeniu znanym jak i nowym oraz nieprzewidywalnym. Szkolenie orientacji w przestrzeni realizujemy w Łodzi, a do udziału w nim zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, pragnące podnieść swoje kompetencje i sprawność. 

Bezpieczne i sprawne przemieszczanie się. Szkolenie z orientacji w przestrzeni w Łodzi

Osoby biorące udział w szkoleniu z orientacji w przestrzeni nauczą się jak bezpiecznie przemieszczać się samodzielnie przy użyciu białej laski, z pomocą psa przewodnika lub opiekuna. Uczymy jak radzić sobie z sytuacjami trudnymi oraz niespodziewanymi, jak wykorzystać swoje umiejętności oraz doświadczenie, a tym samym jak usamodzielniać się w sposób maksymalnie korzystny dla konkretnej osoby. Pomagamy także w nauce takich czynności jak prowadzenie domu i wykonywanie codziennych obowiązków w związku z jego czyszczeniem i użytkowaniem. 

Naszą ofertę szkoleń z orientacji w przestrzeni kierujemy zarówno do osób niewidomych i niedowidzących jak i ich opiekunów, rodzin i bliskich. Jesteśmy gotowi pomóc każdej osobie z terenu Łodzi, dotkniętej dysfunkcją wzroku, dla której szkolenie z orientacji w przestrzeni stanowi możliwość poszerzenia własnych horyzontów i możliwości życiowych. 

Zapraszamy do udziału w naszych kursach oraz do kontaktu w celu zamówienia szkolenia z orientacji w przestrzeni. Gwarantujemy, że wszyscy uczestnicy zajęć zdobędą pomocne w życiu codziennym kompetencje, z uzyskana wiedza stanie się źródłem rozwiązań wielu dotychczas niepokonywanych problemów. Chętnie pomożemy w organizacji szkolenia w dogodnych dla Państwa terminach i godzinach, zarówno skierowanego do konkretnej osoby jak i w formie grupowej. 

Sprawdź również nasze szkolenia z motywacji i autoprezentacji, oraz szkolenia z kreowania wizerunku.

Rezerwuj Skip to content